Tomáš

Noční život ve světě

Povídání o nočním životě ve světě je krapet neobvyklé, možná i trochu lechtivé, ale pro mnohé milovníky (nejenom) cestování bude jistě zajímavé.

Poslechnete si o Japonsku, kde existuje hierarchie nočních podniků a také velmi neobvyklé hospody a restaurace. Zjistíte, že v zemi vycházejícího slunce jsou zábavné pořady v TV a podniky, které jsou dosti odlišné naší zábavě a chápání.

Uslyšíte příběhy o Číně, Koreji, Severní Koreji, Thajsku, Indonésii, Indii, Madagaskaru nebo Kubě. Povíme Vám o restauracích a barech, kde jakmile promluvíte na korzující slečnu, tak si ji musíte vzít k sobě. Dovíte se, jak se pozná ladyboy nebo zjistíte, kdo bývá nejhezčí holka na baru.

Jistě Vám neunikne, kam jezdí australské slečny za zábavou, kam putují pánové z Francie za rozptýlením, jaké jsou slečny na Kubě nebo jak tráví manželské páry v důchodu zimu v Thajsku.

Dozvíte se, že Vás nepustí do pěti hvězdičkových hotelů v jihovýchodní Asii s místní slečnou, i když je to Vaše slečna. Že na Kubě dojde v jednom městě káva či benzín, ale holky a rum nikdy.

Přijďte si poslechnout neobvyklé povídání o tématech, které náš všechny zajímají, ale ne vždy se o nich mluví.